3 четения

Тежко домакинско поражение за павликенчани от лидера

ОФК „Павликени“ – „Кариана“ 1:6

Победа с 6:1 записа лидерът в групата „Кариана“ при гостуването в Павликени в отложена среща от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Двубоят трябваше да се играе на 25 март, но заради падналия сняг тогава не се състоя. След половин час игра ерденчани откриха резултата. Станислав Георгиев беше съборен в пеналта на домакините, а Иван Тодоров реализира отсъдения 11-метров наказателен удар. Пет минути по-късно Георгиев проби по диагонала и намери Ангел Русев. Опитният нападател показа головия си нюх и матира вратаря на домакините за 0:2. Преди двете попадения Георги Цеков можеше да даде аванс на своите, но ударът му мина до страничната греда.

В 51-вата минута домакините върнаха един гол чрез Красен Славчев, засякъл центриране, но силите на отбора стигнаха само за това. Янислав Иванов се разписа за 1:3 след асистенция на Цветомир Тодоров. Последваха два гола на влезлия като резерва Евгени Игнатов-Бамзе. Шестото попадение за гостите от Ерден вкара друг резервен играч тим от Ерден – Лионел Матадос, възползвал се от пас на Бамзе.