11 четения

В Драганово гостите почнаха добре, но после се пречупиха

„Янтра“ (Драг.) – „Росица“ 3:0

С пропуски на гостите от Поликраище започна срещата на стадиона в Драганово. Милен Байчев се отскубна сам срещу вратаря на домакините Галин Стефанов, но си поведе дълго топката и стражът му я отне. Малко по- късно Байчев пак получи възможност да стреля и го направи точно, но отново Стефанов си бе на мястото.

Контра на домакините в 13-ата минута бе завършена перфектно от Михаил Кънев. Нападателят овладя кълбото от въздуха, прехвърли пазача си и би точно за 1:0. Другите два гола за „Янтра“ бяха дело на Георги Ванков. Най-напред той се разписа с глава в 32-рата минута за 2:0. В 60-ата минута Ванков се откъсна от пазачите си и шутира край вратаря на „Росица“ за 3:0.