Здравко Малешков и компания напълниха мрежата на гостите

„Чумерна“ – „Пробив“ 8:1

Още в 8-ата минута на срещата Здравко Малешков откри резултата в полза на домакините. Малко по-късно разликата набъбна на 2:0 след попадение на Мартин Йорданов, възползвал се от пас на Христо Мартинов.

За 3:0 Мартин Йорданов изведе Здравко Малешков в 31-вата минута и той не сбърка.

Гостите пропуснаха да намалят разликата, като от пряк свободен удар Емил Георгиев стреля в напречната греда.

В 44-тата минута пробив през центъра на Здравко Малешков завърши с попадeние за 4:0.

Втората част тръгна с атака отляво, завършена от Георги Курдов с удар по диагонала за 4:1.

Попаданието не смути еленчани и в 58-ата минута Здравко Малешков се разписа за 5:1. Веднага след подновяването на играта той намери Мартин Йорданов, чийто удар покачи на 6:1.

Пак Мартин Йорданов бе точен в 78-ата минута за 7:1, а в 85-ата Никола Костов посрещна отбита топка и я изпрати в мрежата на „Пробив“ за окончателното 8:1.