4 четения

В Раданово намериха верния ритъм

„Вихър“ – „Изгрев-93“ 2:0

Кристиян Костадинов откри резултата на срещата в Раданово в 35-ата минута. Острието на „Вихър“ получи отличен пас от Красен Каравелов и опъна мрежата на гостите от Царевец, стреляйки под плонжа на вратаря. Те от своя страна действаха открито и също имаха своите възможности за гол, като Милен Петров би от чисто положение над гредата. Постепенно домакините овладяха трайно средата на терена, където играещият им треньор Анатоли Александров действаше с настроение в компанията на Красен Каравелов. Много стабилна бе и отбраната, ръководена от Станислав Ганчев. Именно Каравелов, бивш играч на свищовския „Академик“, покачи на 2:0 от свободен удар в 68-ата минута с помощта и на рикушета. Малко след това халфът нацели греда, а същият малшанс сполетя и Красимир Стамов.