9 четения

Ресенци бързо решиха срещата в своя полза

ФК „Ресен 2012“ – „Вихър“ 3:0

Два гола преди почивката и един след нея върнаха ресенци на победния път. Играчите на Иван Попов започнаха с повече агресия срещата и направиха няколко атаки към вратата на гостите от Раданово. Николай Митев откри резултата в 22-ата минута, в която се пласира най-добре при пас от фланга и засече топката за 1:0. Боян Борисов вдигна на 2:0 в 32-ата минута, като между двете попадения отборът на „Вихър“ организира няколко акции, но без точен завършващ удар.

След почивката темпото постепенно падна, но зрителите видяха още един гол. Негов автор стана Павлин Цачев, който стреля от границата на наказателното поле в 70-ата минута и фиксира окончателното 3:0.