5 четения

В Джулюница домакините имаха тотален превес

„Владислав“ – „Юнак“ 8:1

Почти никаква съпротива не успя да окаже отборът на „Юнак“ при гостуването в Джулюница. Гостите инкасираха само три гола до почивката, но след нея домакините се развихриха в пълна степан. Стилян Чолаков откри резултата в 10-ата минута, в 22-рата и 34-тата Мирослав Косев добави още две попадения.

Второто полувреме тръгна с два бързи гола на Димитър Илиев в 47-ата и 52-ата минути. 120 секунди след това Стилян Чолаков вдигна на 6:0. За 7:0 се разписа Иван Гинов в 63-ата минута, след което друг джулюнчанин Иван Иванов, носещ екипа на отбора от Мерданя, върна един гол. Гинов бе автор и на осмото попадение за домакините, паднало в 82-рата минута.