7 четения

Кошмарно полувреме за гостите на стадиона в Козловец

„Лато“ „Левски“ (Стр.) 6:2

Вихрено начало и пет безответни гола белязаха срещата на стадиона в Козловец. Само за половин час футболистите на „Лато“ поведоха с 5:0 срещу стражичани, които определено не приличаха на себе си. Даниел Димитров откри резултата в 11-ата минута, 120 секунди по-късно Ивайло Райчев покачи на 2:0. За 3:0 се разписа Димитър Димитров, а за 4:0 точен бе Мартин Иванов. Именно Иванов и Райчев създадоха най-много проблеми на отбраната на гостите, щурмувайки на скорост по фланговете. С хубав изстрел от дистанция Детелин Ченешков вдигна на 5:0 в 31-вата минута.

Секунди преди почивката Александър Цонев намали на 5:1.

В 56-ата минута обаче Кристиян Димитров отново увеличи преднината на тима си с попадение за 6:1. Крайното 6:2 оформи Борислав Иванов в 75-ата минута.