9 четения

Трилър в Раданово, сухиндолци стопиха пасив от три гола

„Вихър“ – „Лозен 2006“ 3:3

Три гола пасив стопи отборът на „Лозен 2006“ при гостуването на „Вихър“ и си тръгна с точка от стадиона в Раданово. Анатоли Александров изведе Красен Каравелов с хубав пас в 9-ата минута и той откри резултата – 1:0 в полза на домакините. Само 180 секунди по-късно Кристиян Костадинов покачи на 2:0 в разбъркване. Натискът на домакините продължи до почивката и след нея, като Цветелин Борисов с глава стреля в гредата на бранената от сухиндолци врата. След час игра преднината на вихрите стана класическа, след като Красен Каравелов покачи на 3:0, завършвайки точно самостоятелен пробив.

Възходът на гостите започна в 70-ата минута, в която Стефан Илиев намали на 1:3 от дузпа. Два пропуска пред вратата на домакините направи Радослав Отчев, а за 2:3 точен бе Кирил Борисов. С ефектен удар от въздуха Отчев направи 3:3 в 82-рата минута и съперниците си поделиха точките.