Резултатен мач в Долна Оряховица, лидерът дръпна на върха | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Резултатен мач в Долна Оряховица, лидерът дръпна на върха

Публикувана на: 17.05.2018г. 455 прегледа

ФК „Д. Оряховица“ – „Победа“ 5:2

Цели шест гола си отбелязаха съперниците на стадиона в Долна Оряховица само в рамките на едно полувреме. Йордан Петров разпечата вратата на игралите открито гости от Кесарево в 6-ата минута. Не бяха изминали и 120 секунди, когато Мирослав Гавазов завъртя топката директно от ъглов удар и вдигна на 2:0. Борис Мирославов върна едно попадение в 12-ата минута, но в 15-ата Йордан Петров бе точен за втори път в срещата и вдигна на 3:1. Футболистите от Кесарево обаче продължиха да атакуват и в 37-ата минута върнаха интригата. Георги Костов бе оставен да стреля и намали на 3:2. От пряк свободен удар Аврам Аврамов сложи точка на головата серия преди почивката, разписвайки се за 4:2. След нея падна само едно попадение. Отбеляза го Иван Колев в 63-тата минута, довкарвайки отбила се от гредата топка.