В Масларево гостите бяха по-точни | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

В Масларево гостите бяха по-точни

Публикувана на: 17.05.2018г. 344 прегледа

„Устрем“ – „Спортист“ 2:4

На много добре окосения и подготвен за игра терен в Масларево съперниците играха открит футбол и си отбелязаха шест гола. Мачът премина в дух на феърплей, като по-пъргавите играчи от Върбовка бележеха по-често. В 24-тата минута Себайдин Асенов изведе „Спортист“ напред, а в 39-ата Михаил Михайлов завърши нова добра контра за 0:2.

В началото на второто полувреме Иван Петров върна интригата с хубав удар за 1:2.

Милен Мърев в 65-ата минута и Искрен Мирославов в 71-ата обаче отново дадоха стабилен аванс на гостите и предрешиха крайния изход. Попадението на острия нападател на „Устрем“ Любчо Митов в 78-ата минута само направи загубата на тима му по-почетна.