14 четения

Късни попадения решиха срещата в Раданово

„Вихър“ – „Лато“ 2:4

Късни голове определиха крайния победител от срещата в Раданово. Мачът тръгна с попадение от дузпа за гостите от Алеково. Фаулиран бе Детелин Ченешков, който сам вкара от бялата точка за 0:1. Обратът на вдъхновените домакини не закъсня. В 15-ата и 17-ата минути Красен Кирилов заби две попадения, като завършек на хубави комбинации. За първото му асистира играещият треньор Анатоли Александров, за второто Любчо Василев.

Гостите на свой ред върнаха едно попадение в 32-рата минута чрез Даниел Димитров и почивката дойде при 2:2.

Втората част бе равностойна с положения и пред двете врати, но головете паднаха в последните три минути на редовното време. В 87-ата Пламен Николов завърши акция на „Лато“ за 2:3, 60 секунди по-късно Даниел Димитров сложи окончателно точка на спора – 2:4.