8 четения

Павликенчани допуснаха обрат в Трявна

ОФК „Трявна“ – ОФК „Павликени“ 2:1

Минимална загуба в Трявна претърпя в неделя павликенският тим. Гостите започнаха добре срещата и поведоха в с 0:1 след половин час игра. Точен бе Йордан Петев, който вкара след статично положение и рикушет.

Грешка на Борислав Чешмеджиев доведе до изравнително попадение за домакините. Халфът загуби топката при опит да лъже съперник, тревненци организираха контра и Васил Андреев бе точен за 1:1. В края на полувремето Никола Какамъков пропусна от непосредствена близост отново да даде аванс на павликенчани, като в 43-тата минута нацели в главата вратаря на тревненци Мирослав Киров.

Петнайсетина минути преди края на двубоя Какамъков събори в пеналта Васил Андреев и бившият етърец Илко Трифонов от отсъдената дузпа донесе трите точки на настоящия си тим с попадение за 2:1.