9 четения

Куриоз – гостите вкараха три гола в Дебелец

„Ботев“ – „Янтра“ (Драг.) 2:1

Три гола отбелязаха футболистите на „Янтра – Драганово“ при гостуването в Дебелец, но в крайна сметка загубиха с 1:2. Гостите имаха невероятния малшанс да си отбележат два автогола. В 44-тата минута Александър Михайлов опита да изчисти топката, но я заби в мрежата зад вратаря на тима си Галин Стефанов. Дванайсет минути след началото на второто полувреме Мирослав Терзиев повтори упражнението и домакините от „Ботев“ дръпнаха с 2:0. Усилията на гостите в атака, които през целия мач търсеха път към вратата на Красимир Косев, дадоха резултат в заключителните секунди на двубоя. Мартин Токмакчиев се отзова на позиция и не сбърка за 1:2, но за повече нямаше време.