6 четения

Важен успех за лидера на негостоприемния терен в Джулюница

„Владислав“ – ФК „Д. Оряховица“ 0:2

Важна победа на негостоприемния терен в Джулюница записаха долнооряховчани и запазиха преднината си на върха в класирането. Мачът бе двуостър с пропуски и пред двете врати, като на тази на домакините от „Владислав“ много силен мач направи Васил Боев. Съотборникът му Иван Гинов пък на два пъти се размина с гола на чисти позиции при 0:0.

Гостите поведоха в резултата в 40-ата минута, в която Цветан Илиев намери отлично Иван Щараков, който не остави шансове на Боев и вкара за 0:1. Само четири минути по-късно Йордан Петров с много плътен шут вдигна на 0:2. През втората част домакините опитаха да натиснат, но се откриха в отбрана и Цветан Илиев можеше да направи разликата класически, но очи в очи с него Боев спаси мрежата си от трето попадение.