6 четения

Павликенчани нанесоха удара си след почивката

ОФК „Павликени“ – „Първа атомна“ 4:0

Поредният си силен мач в края на сезона изиграха павликенските футболисти и нокаутираха един от стабилно представящите се тимове в групата. До почивката домакините пропуснаха 3-4 изгодни възможности да открият резултата. Никола Какамъков удари греда, Кушев и Узунов също затрудниха вратаря на „Първа атомна“. Крепостта на козлодуйци падна в 49-ата минута. Димитър Кушев свали с глава топката на Александър Узунов, юношата на „Етър“ я пое и с изстрел в обратния ъгъл вкара за 1:0.

Красен Трифонов центрира отлично към Димитър Кушев в 58-ата минута и таранът покачи на 2:0. Отново Трифонов асистира за 3:0, като този път вдигна топката на Георги Георгиев и той се разписа с глава. Четвъртото попадение падна след много хубава атака. Белослав Чешмеджиев проби почти до аутлинията и от нея върна кълбото към Кушев, който от движение го насочи в опразнената врата на гостите за 4:0.