39 четения

Тимът от Алеково отпразнува третото място със седем попадения

„Лато“ – „Пробив“ 7:0

Пълно превъзходство имаше тимът на „Лато“ в последния си мач за сезона и след успеха със 7:0 получи купата за трето място в групата. Трофеят бе връчен от председателят на Областната дисциплинарна комисия – Станьо Гатев. Мартин Иванов разпечата вратата на гостите в 19-ата минута, а в 32-рата Пламен Петков засече с глава центриране от корнер за 2:0. Пробив на Ивайло Райков завърши с пас към Петков за 3:0 в 52-рата минута. За 4:0 се разписа Даниел Димитров в разбъркване в 67-ата минута. Малко по-късно нападателят вдигна на 5:0, възползвайки се от неуспешен опит за изкуствена засада на „Пробив“. Атанас Маринов и Мартин Иванов добавиха още два гола за отбора от Алеково, оформяйки окончателното 7:0.

За гостите от Овча могила добри изяви имаше вратарят Андрей Райков, стараха се младоците Георги Курдов, Даниел Казаков и Кристиян Марков.