18 четения

Лясковчани финализираха сезона с победа

„Левски“ (Ляск) – „Лозен 2006“ 4:0

Още в 8-ата минута вратарят на сухиндолци Ивелин Бонев получи травма, удари се в гредата и бе заменен принудително. В рамката застана Кирил Борисов, който спаси доста удари, но не успя да предотврати загубата. Пас от крилото намери Владимир Пачов на чиста позиция в 28-ата минута и той стреля за 1:0. След час игра Пачов се разписа за втори път в мача, завършвайки самостоятелен пробив. Костадин Иванов вдигна на 3:0 в 71-вата минута, завъртайки добре топката от пряк свободен удар. Юношата на лясковския клуб Стоян Гецов ознаменува включването си в игра при мъжете с гол за 4:0 в 85-ата минута. Влезлият като резерва младок получи извеждащ пас и стреля от движение в обратния на вратаря ъгъл.