9 четения

Без интрига в Драганово

„Янтра“ (Драг.) – „Победа“ 8:0

Почти без съпротива от страна на съперника отборът на „Янтра“ (Драганово) постигна най-резултатната си победа от началото на сезона. Гостите от Кесарево рано инкасираха гол, после удържаха минималната разлика до 30-ата минута, след което започнаха да инкасират попадения. Мартин Токмакчиев вкара с глава за 1:0 след корнер в 4-тата минута. В 31-вата Михаил Кънев засече прострелно подаване за 2:0, а в 33-тата Стефан Гурбелов направи резултата класически – 3:0.

Почивката дойде при 4:0, след като Георги Дачев се записа сред голмайсторите. След нея отново той бе точен за 5:0, а останалите три попадения отбелязаха Деян Генов, Михаил Кънев и Юсмен Маджаров.