10 четения

Съперниците в Поликраище се отпушиха, след като останаха в намален състав

„Росица“ – „Владислав“ 3:5

Осем гола и два червени картона белязаха срещата в Поликраище. След саморазправа в края на първото полувреме от игра бяха отстранени Марин Богомилов от „Росица“ и Мирослав Косев от „Владислав“. Гостите от Джулюница откриха резултата в 8-ата минута, когато Дончо Дончев намери по тревата Иван Гинов и той вкара за 0:1. В 14-ата Николай Куцаров възстанови равенството, отклонявайки топката към мрежата на съперника на задна греда.

Второто полувреме тръгна с атака на джулюнчани и гол на Иван Гинов за 1:2. Пак той бе точен за 1:4 в 56-ата минута, реализирайки дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Дончо Донев вдигна на 1:4 веднага след това, изведен очи в очи с вратаря на домакините. Пламен Пенчев намали на 2:4 в 65-ата минута, засичайки подаване от фланга, но в71-вата Иван Гинов се разписа за четвърти път в срещата, довеждайки резултата до 2:5. Окончателното 3:5 фиксира Куцаров в самия край на двубоя, бележейки в разбъркване.