10 четения

В Константин домакините направиха пълен обрат

„Рудановски“ – „Ботев” (Дебелец) 3:1

Стоян Здравков изпълни точно пряк свободен удар и в 4-тата минута на срещата гостите от Дебелец поведоха с 0:1 на стадиона в Константин. Домакините обаче се окопитиха бързо и благодарение на двете попадения на Кенан Адемов бързо направиха пълен обрат. В 7-ата минута футболистът на „Рудановски“ получи шанс да стреля след хубав авантаж и не сбърка от десетина метра за 1:1. 180 секунди по-късно отново Адемов бе на удобна позиция и вкара за 2:1. Последва период на равновесие на терена с пропуски и пред двете врати. Чак в предпоследната минута на срещата домакините затвърдиха успеха си. Вратарят на дебелчани отби топката, тя попадна в Джуниет Салиев и той я заби под гредата за 3:1.