17 четения

Осем гола в зрелищен двубой в Масларево

„Устрем“ – „Светкавица“ 4:4

Със зрелищен мач, белязан с коректна игра и осем гола, приключиха сезона съперниците в Масларево. Борислав Костадинов изведе домакините напред в резултата още в 4-тата минута, реализирайки наказателен удар. Отговорът на гостите от Михалци бе светкавичен. Енчо Силистралиев завърши хубава акция в 8-ата минута за 1:1. В 12-ата Пламен Недялков направи пълен обрат, бележейки за 1:2. Отново Борислав Костадинов се разписа за „Устрем“ в 33-тата минута за 2:2, а почивката дойде при 2:3, след като Георги Дачев би точно от движение.

Втората част бе спечелена от домакините, въпреки че Галин Кирчев даде сериозен аванс на гостите в 55-ата минута, разписвайки се за 2:4. Иван Петров върна интригата в 64-тата минута, а в 75-ата Атанас Илиев фиксира крайното 4:4. Този уикенд е последната отложена среща за първенство на групата, в която сили ще премерят „Светкавица“ и „Бъдеще“ (Бутово).