В Козаревец домакините обърнаха от 0:2 до 4:2

„Спортист“ – „Победа“ 4:2

Без гол завърши първата част на двубоя в Козаревец, но за това пък през втората паднаха цели шест. Преди почивката съперниците нацелиха по веднъж греда. За домакините от „Спортист“ Галин Жечев и Цветомир Пенчев пропуснаха сами срещу вратаря, а за гостите от Кесарево и Борис Миланов бе на чиста позиция.

С два гола на Костадин Димитров отборът на „Победа“ дръпна в резултата през второто полувреме. Нападателят вкара за 0:1 с много хубав удар от въздуха в 56-ата минута, а за 0:2 се разписа след грешка в отбраната на домакините и поднесена му пред голлинията топка.

Антон Маринов би по тревата от движение в 75-ата минута за 1:2, а за 2:2 точен бе Цветомир Пенчев, след като преди него двама души стреляха последователно в тела на бранители.

Галин Жечев направи обрата пълен в 81-вата минута, в която бе изведен в коридор и този път не пропусна за 3:2. Пак той натисна спусъка за 4:2 след 120 секунди, засичайки с глава центриране от фланга на Валентин Парашкевов.