В Бутово приключиха сезона с победа | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

В Бутово приключиха сезона с победа

Публикувана на: 13.06.2018г. 349 прегледа

„Бъдеще“ – „Светкавица“ 3:2

С осем души се яви на стадиона в Бутово отборът на „Светкавица“. Гостите обаче стояха добре на терена и поддържаха интригата през цялата среща. Домакините очаквано се възползваха от празнините в половината на „Светкавица“ и успяха да поведат с два гола. За 1:0 точен бе Режеб Махмудов в 11-тата минута, а в 32-рата Северин Маринов покачи на 2:0.

Гостите от Михалци обаче се взеха в ръце и почивката дойде при 2:2. Енвер Силистралиев намали на 1:2 в 33-тата минута, а в 40-ата възстанови равенството – 2:2.

След почивката численото предимство на бутовци даде резултат. Иван Василев вдигна на 3:2 и въпреки усилията на „Светкавица“ да изравни отново, отборът на „Бъдеще“ се поздрави с победа на финала на сезона. С трите точки тимът се изкачи на седмо място в крайното класиране.