10 четения

Хубав мач изиграха съперниците в Стражица

„Левски“ (Стр.) – „Левски“ (Ляск.) 2:1

С успех на домакините завърши приятелската футболна среща в Стражица. Двубоят бе в чест на празника на града и по традиция съперник бе тимът от Лясковец. Домакините поведоха с 2:0 още до почивката, като двата отбора показаха много приятен футбол. Борислав Иванов откри резултата в началото на срещата, изпреварвайки вратаря на лясковчани. Второто попадение бе дело на Александър Цонев с хубав удар от средна дистанция. В началото на втората част стражичани стигнаха до третото попадение, което не бе зачетено заради своевременно маркирана засада. Пламен Петков върна един гол за гостите, довкарвайки отбита топка пред голлинията.

След двубоя съперници и спортно-технически щабове седнаха дружно около масата за третото полувреме.