Четири първи места за „Браун Тим“ от купа „3 O Days“

Четирима състезатели на „Браун Тим“ завършиха на първо място в крайното класиране в своите групи в надпреварата по спортно ориентиране за купа „3 O Days“. Състезанието, проведена край Котел, включваше спринт и две средни дистанции.

Андрей Абаджиев победи в елита при мъжете, Димитър Дамянов в група Мъже-21А, Калин Пенчев при Мъже-40, а Димитър Димитров при Мъже-55. На второ място са Цветомир Бенков до 10 г., Венцислав Трифонов в група Мъже-35, Дария Стаменова (до 12 г.) и Петя Димитрова (Жени-55). Отборно „Браун тим“ събра 159 точки и е трети в конкуренцията на 31 клуба.

От „Трапезица 1954“ най-силно се представи Марияна Атанасова, спечелила първо място при Жени-35. Александър Атанасов е четвърти при Мъже-45, Елица Атанасова е пета в елита при жените, а Апостол Атанасов е шести при Мъже-21 елит.