ПУБЛИЧНИ ПРОЯВИ В ДУХОВНАТА СФЕРА В ГОРНА ОРЯХОВИЦА СЕПТЕМВРИ 2018 ГОДИНА

6 СЕПТЕМВРИ (четвъртък)
11.00 ч. Паметен знак на загиналите във войните горнооряховчани Ден на Съединението на Княжество България

с Източна Румелия:

–          ритуал по поднасяне на венци и цветя;

–          празнична програма с участието на

–                                   Мъжка певческа група „Георги Измирлиев“

12.00 ч. Клуб „Българско войнство“ Изложба „Български знаци, ордени и медали“

посветена на:

–          140 г. от Освобождението на България;

–          100 г. от създаването на Химически

войски в България;

–          5 г. от откриването на Клуб „Българско войнство“

21 СЕПТЕМВРИ (петък)
18.00 ч. Паметен знак на загиналите във войните горнооряховчани Ден на Независимостта на България:

–          тържествен ритуал по поднасяне на венци и цветя

27 СЕПТЕМВРИ (четвъртък)
18.30 ч. НЧ „Напредък-1869“ Драматичен театър „Васил Друмев” – Шумен

представя комедията „На другата сутрин“

от Питър Куилтър с участието на Красимир Ранков

29 СЕПТЕМВРИ (събота)
9.30 ч. /

15.00 ч.

Парк „Детски кът“ „Фамилатлон в Горна Оряховица”

„Моята България“

знания, забавление и спорт за цялото семейство

ПУБЛИЧНИ ПРОЯВИ В ДУХОВНАТА СФЕРА

В СЕЛИЩАТА НА ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА

6 СЕПТЕМВРИ (четвъртък)
10.00 ч. Паметника на загиналите във войните с. Правда Ден на Съединението на Княжество България

с Източна Румелия:

– поднасяне на венци и цветя

10.30 ч. НЧ „Градина-Върбица 1894“

с. Върбица

Ден на Съединението на Княжество България

с Източна Румелия – историческа презентация

15 СЕПТЕМВРИ (събота)
10.00 ч. Център

село Поликраище

XII-ти Общински празник на плодородието

„Ден година храни”:

– изложба на земеделска продукция;

– фолклорна програма, надиграване

20 СЕПТЕМВРИ (четвъртък)
10.00 ч. Център

село Драганово

„Празник на градинаря”:

изложба „Даровете на земята” с

участието на производители от Драганово и региона;

– кулинарни изкушения;

– фолклорна програма

22 СЕПТЕМВРИ (събота)
10.00 ч. НЧ „Градина-Върбица 1894“

с. Върбица

Ден на Независимостта на България:

–          празнична програма с участието

на самодейни колективи

29 СЕПТЕМВРИ (събота)
11.00 ч. Център

с. Първомайци

ІІІ-ти Национален фестивал на селските клубове за народни хора „Хоро се вие край река Янтра“ – Първомайци ̀2018

 

 

СПОРТНИ ПРОЯВИ В ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА
5 СЕПТЕМВРИ (сряда)
9.00 -17.00 ч. Спортна зала

„Никола Петров“

Национална спартакиада на железничарите – турнир по футбол, тенис на маса, шахмат, лека атлетика и тенис на корт
8 СЕПТЕМВРИ (събота)
9.00 ч. Спортна зала

„Никола Петров“

Откриване на спортно-състезателната учебна година на

ХК „Раховец” гр. Горна Оряховица

9 СЕПТЕМВРИ (неделя)
10.00 ч. Стадион „Захарни заводи“ ФК „Долна Оряховица“ гр. Долна Оряховица – ФК „Янтра 2013“ гр. Габрово – среща от първенството на  футбол 9
11 СЕПТЕМВРИ (вторник)
17.00 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица – ФК „Чардафон„ гр.Габрово – среща от първенството на  юноши младша възраст – зона Велико Търново
12 СЕПТЕМВРИ (сряда)
16.00 – 17.00 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица –

ФК „Долна Оряховица“ гр. Долна Оряховица –

среща от първенството на футбол 7 и футбол 9

13 СЕПТЕМВРИ (четвъртък)
16.00 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица –

ОФК „Спартак  Плевен” гр. Плевен –

среща от първенството на  U 15

15 СЕПТЕМВРИ (събота)
18.00 ч. Стадион „Локомотив“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица –

ФК „Ботев” гр. Гълъбово – среща от  Втора лига – мъже

22 СЕПТЕМВРИ (събота)
9.45 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица – ФК „Литекс Ловеч“  гр. Ловеч – среща от първенството на  юноши младша възраст – зона Велико Търново
  Хижа „Божур“ Събор на Ловно-рибарско сдружение

„Сидер Войвода” гр. Горна Оряховица

23 СЕПТЕМВРИ (неделя)
10.00 – 11.30 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица –

ФК „Болярчета“ гр. Велико Търново и

ФК „Долна Оряховица“ гр. Долна Оряховица –

ФК „Янтра 1919” гр. Габрово –

среща от първенството на футбол 7 и футбол 9

27 СЕПТЕМВРИ (четвъртък)
16.00 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица –

ОФК „Бдин 1923 ” гр. Видин –

среща от първенството на  U 15

29 и 30 СЕПТЕМВРИ (събота и неделя)
9.00 ч. Спортна зала

„Никола Петров“

Тенис на маса – НТ „Млад Олимпиец” до 15 години,

под домакинството на СКТМ „Локомотив 50”

30 СЕПТЕМВРИ (неделя)
9.30 ч. Пл. „Георги Измирлиев“ Лекоатлетически шосеен пробег-мемориал

„Димитър Велиславов-Мики и Иван Димитров“

 ЗАБЕЛЕЖКА: ПРОГРАМАТА Е ПРЕДВАРИТЕЛНА. ОРГАНИЗАТОРИТЕ СИ ЗАПАЗВАТ ПРАВОТО ЗА                ПРОМЕНИ.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *