"Елитна" ОФГ- мъже – Сезон 2018/2019 – ПРОГРАМА | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

„Елитна“ ОФГ- мъже – Сезон 2018/2019 – ПРОГРАМА

Публикувана на: 13.09.2018г. 145 прегледа
Кръг 1 – 16-09-2018 17:00
ФК“Левски“ гр. Лясковец ФК“Земеделец-93″ с. Козловец
ФК“Вихър“ с. Раданово ФК“Удар“ гр.Бяла Черква
ФК“Левски 1986″ гр. Стражица ФК“Пробив“ с. Овча Могила
ФК“Чумерна“ гр. Елена ФК“Лато“ с. Алеково
Фк“Изгрев 93″ с. Царевец ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол
Кръг 2 – 23-09-2018 17:00
ФК“Пробив“ с. Овча Могила ФК“Чумерна“ гр. Елена
ФК“Земеделец-93″ с. Козловец ФК“Удар“ гр.Бяла Черква
ФК“Левски“ гр. Лясковец ФК“Левски 1986″ гр. Стражица
ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол ФК“Вихър“ с. Раданово
ФК“Лато“ с. Алеково Фк“Изгрев 93″ с. Царевец
Кръг 3 – 30-09-2018 17:00
Фк“Изгрев 93″ с. Царевец ФК“Пробив“ с. Овча Могила
ФК“Вихър“ с. Раданово ФК“Лато“ с. Алеково
ФК“Удар“ гр.Бяла Черква ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол
ФК“Левски 1986″ гр. Стражица ФК“Земеделец-93″ с. Козловец
ФК“Чумерна“ гр. Елена ФК“Левски“ гр. Лясковец
Кръг 4 – 07-10-2018 16:00
ФК“Лато“ с. Алеково ФК“Удар“ гр.Бяла Черква
ФК“Пробив“ с. Овча Могила ФК“Вихър“ с. Раданово
ФК“Левски“ гр. Лясковец Фк“Изгрев 93″ с. Царевец
ФК“Земеделец-93″ с. Козловец ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол
ФК“Левски 1986″ гр. Стражица ФК“Чумерна“ гр. Елена
Кръг 5 – 14-10-2018 16:00
ФК“Чумерна“ гр. Елена ФК“Земеделец-93″ с. Козловец
ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол ФК“Лато“ с. Алеково
Фк“Изгрев 93″ с. Царевец ФК“Левски 1986″ гр. Стражица
ФК“Вихър“ с. Раданово ФК“Левски“ гр. Лясковец
ФК“Удар“ гр.Бяла Черква ФК“Пробив“ с. Овча Могила
Кръг 6 – 21-10-2018 16:00
ФК“Левски 1986″ гр. Стражица ФК“Вихър“ с. Раданово
ФК“Чумерна“ гр. Елена Фк“Изгрев 93″ с. Царевец
ФК“Земеделец-93″ с. Козловец ФК“Лато“ с. Алеково
ФК“Пробив“ с. Овча Могила ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол
ФК“Левски“ гр. Лясковец ФК“Удар“ гр.Бяла Черква
Кръг 7 – 28-10-2018 15:00
ФК“Удар“ гр.Бяла Черква ФК“Левски 1986″ гр. Стражица
ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол ФК“Левски“ гр. Лясковец
Фк“Изгрев 93″ с. Царевец ФК“Земеделец-93″ с. Козловец
ФК“Лато“ с. Алеково ФК“Пробив“ с. Овча Могила
ФК“Вихър“ с. Раданово ФК“Чумерна“ гр. Елена
Кръг 8 – 04-11-2018 14:30
ФК“Левски“ гр. Лясковец ФК“Лато“ с. Алеково
ФК“Левски 1986″ гр. Стражица ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол
ФК“Чумерна“ гр. Елена ФК“Удар“ гр.Бяла Черква
ФК“Земеделец-93″ с. Козловец ФК“Пробив“ с. Овча Могила
Фк“Изгрев 93″ с. Царевец ФК“Вихър“ с. Раданово
Кръг 9 – 11-11-2018 14:30
ФК“Вихър“ с. Раданово ФК“Земеделец-93″ с. Козловец
ФК“Пробив“ с. Овча Могила ФК“Левски“ гр. Лясковец
ФК“Удар“ гр.Бяла Черква Фк“Изгрев 93″ с. Царевец
ФК“Лозен 2006″ гр. Сухиндол ФК“Чумерна“ гр. Елена
ФК“Лато“ с. Алеково ФК“Левски 1986″ гр. Стражица
Забележка: ФК“Земеделец-93″ и ФК“Лато“(играе на стадиона в гр. Свищов) играят домакинските си срещи в събота. ФК“Удар“ гр. Бяла Черква играе на стадиона в гр. Павликени. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. 

loading...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *