Хеттрик на Иван Лесев за летящ старт на козловчани в първенството | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Хеттрик на Иван Лесев за летящ старт на козловчани в първенството

Публикувана на: 19.09.2018г. 442 прегледа

„Левски“ (Ляск) – „Земеделец 93“ 2:3

С гол от съблекалните в полза на домакините тръгна срещата в Лясковец. В 3-тата минута Георги Георгиев посрещна отбита топка и я заплете в мрежата на шампионите от последното първенство за 1:0. В следващия половин час гостите от Козловец постепенно намериха ритъма си, а голмайсторът им Иван Лесев се развихри в края на полувремето. В 34-тата минута таранът засече пас отляво за 1:1. Десет по- късно той бе изведен при контраатака на стрелкова позиция и вдигна на 1:2. Веднага след подновяването на играта отборът на „Земеделец“ получи право на свободен удар и Лесев с глава стигна до хеттрик, а почивката дойде при 1:3. Началото на второто полувреме отново бе за „Левски“. Шенол Краев се възползва от предоставила му се възможност да шутира и намали на 1:3. До края лясковчани натискаха, но защитата и вратарят на козловчани се справиха.