В Добри дял гостите направиха куп пропуски

„Вихър“- „Росица“ 1:3

Много пропуски направиха гостите от Поликраище на терена в Добри дял, особено през втората част, и това им попречи по-рано да си осигурят трите точки. Домакините пък започнаха напористо и поведоха в резултата чрез Станимир Георгиев при това още в 3-тата минута. Тогава бранител на гостите не успя да изчисти топката и Георгиев вкара за 1:0. В 40-ата минута Димитър Симеонов възстанови равенството и остави развръзката за второто полувреме.

То премина като цяло под диктовката на отбора на „Росица“, който търсеше настоятелно гола и крайния успех. В 68-ата минута Георги Георгиев се разписа за 1:2 и наклони везните в полза на тима си. Точен за 1:3 бе Стефан Ников в 79-ата минута, завършил поредната бърза контра на поликраищенци