31 четения

ПУБЛИЧНИ ПРОЯВИ В ДУХОВНАТА СФЕРА В ГОРНА ОРЯХОВИЦА ОКТОМВРИ 2018 ГОДИНА

1 ОКТОМВРИ (понеделник)
9.30 ч. Зала 1 на Общината Преглед на самодейните състави при клубовете на пенсионера от община Горна Оряховица по повод Международния ден на възрастните хора
9 ОКТОМВРИ (вторник)
17.30 ч. ХГ „Недялко Каранешев“ Представяне на поетична книга за деца „Детство мое, едно си ти!”, автор Илия Тихов
18.30 ч. НЧ „Напредък-1869“ Музикално-драматичечен театър „Константин Кисимов“ – Велико Търново, представя мюзикъла „Криворазбраната цивилизация”, музика Дечо Таралежков, текст Добри Войников
11, 12, 13 ОКТОМВРИ (четвъртък, петък и събота)
11 ОКТОМВРИ (четвъртък)
11.30 ч.

(откриване)

Спортна зала

„Никола Петров”

Изложениеконкурс „Младежко техническо творчество”
18 ОКТОМВРИ (четвъртък)
14.00 ч. Парк „Христо Ботев“ Празник на знаниетообразователни игри със състезателен характер, насочени към здравословния начин на живот
18.00 ч. ХГ „Недялко Каранешев“ Изложба 3х18=50х50 представя сдружение ГОАРТ
24 ОКТОМВРИ (сряда)
10.00 ч. Манастир „Св. Пророк Илия” Церемония „Камбана за живота на Земята 2018“
25 ОКТОМВРИ (четвъртък)
13.30 ч. НЧ „Напредък-1869“

 

Държавна опера – Бургас представя

опера за деца „Пинокио“ от Александър Йосифов, диригент маестро Цанислав Петков

18.30 ч. НЧ „Напредък-1869“ Държавна опера – Бургас представя

„Бал в Савоя“ оперета от Пал Абрахам,

диригент маестро Цанислав Петков

29 ОКТОМВРИ (понеделник)
18.30 ч. НЧ „Напредък-1869“ Концерт-спектакъл „Възраждане“

трио „Тенорите“, съвместно със Симфоничен оркестър Враца с диригент Христо Павлов

30 ОКТОМВРИ (вторник)
18.30 ч. НЧ „Напредък-1869“ Драматично-куклен театър „Иван Димов“ Хасково представя постановката

„Смях в залата“ по Майкъл Фрейн.

С участието на Асен Блатечки, Калин Врачански, Яна Маринова, Милена Маркова, Невена Бозукова, Алексей Кожухаров, Стефан Щерев, Добриела Попова, Васил Банов

ПУБЛИЧНИ ПРОЯВИ В ДУХОВНАТА СФЕРА

В СЕЛИЩАТА НА ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА

13 ОКТОМВРИ (събота)
11.00 ч. НЧ „Звезда-1905“

с. Правда

 „На Празник в село Правда“:

– кулинарна изложба;

– фолклорна програма

16 ОКТОМВРИ (вторник)
14.00 ч. НЧ „Христо Козлев – 1883“

гр. Долна Оряховица

165 години от рождението на Оскар Уайлд – прочит на негови приказки с ученици от

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Долна Оряховица

20 ОКТОМВРИ (събота)
10.00 ч. Центъра

с. Стрелец

 V-ти Регионален празник на захарната метла и маджуна
31 ОКТОМВРИ (сряда)
15.30 ч. НЧ „Христо Козлев – 1883“

гр. Долна Оряховица

Открит урок с ученици от  ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ гр. Долна Оряховица на тема „Народни будители“
                                 СПОРТНИ ПРОЯВИ В ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА
1 ОКТОМВРИ (понеделник)
17.30 ч. Стадион „Локомотив“ ОФК „Локомотив” гр. Горна Оряховица – ФК „Струмска слава” гр. Радомир– среща от Втора лига – мъже
2 ОКТОМВРИ (вторник)
15.00 ч.

16.00 ч.

Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Локомотив 1927“ гр. Дряново и ФК „Долна Оряховица“ гр. Долна Оряховица – ФК „Янтра” гр. Габрово– среща от първенството на футбол 7 и футбол 9
3 ОКТОМВРИ (сряда)
15.00 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ОФК „Бдин 1923“ гр. Видин – среща от първенството на юноши старша възраст – зона Велико Търново
6 ОКТОМВРИ (събота)
11.30 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Локомотив 1927“ гр. Дряново – среща от първенството на деца
11 ОКТОМВРИ (четвъртък)
13.30 ч.

15.00 ч.

Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Спартак 1919“ гр. Плевен – среща от първенството на футбол 11и U 15 – зона Велико Търново
13 ОКТОМВРИ (събота)
9.45 ч. Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Белица 2017“ гр. Килифарево – среща от първенството на  юноши младша възраст – зона Велико Търново
14 ОКТОМВРИ (неделя)
10.00 ч.

11.30 ч.

Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ОФК „Трявна“ гр. Трявна и ФК „Долна Оряховица“ гр. Долна Оряховица – ОФК „Академик” гр. Свищов– среща от първенството на футбол 7 и футбол 9
17 ОКТОМВРИ (сряда)
10.00 ч.

11.30 ч.

Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Изгрев 93“ с. Царевец – среща от първенството на  юноши старша възраст – зона Велико Търново
20 ОКТОМВРИ (събота)
16.00 ч. Стадион „Локомотив“ ОФК „Локомотив” Г.Оряховица – ФК „Пирин“ гр. Благоевград– среща от  Втора лига – мъже
21 ОКТОМВРИ (неделя)
15.00 ч. Спортна зала

„Никола Петров“

ХК „Локомотив” гр. Горна Оряховица – ХК „Осъм“ гр. Ловеч – хандбал „А” РХГ мъже
25 ОКТОМВРИ (четвъртък)
15.00 ч.

 

Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Кариана“ с. Ерден – среща от първенството на U 15 – зона Велико Търново
28 ОКТОМВРИ (неделя)
10.00 ч.

11.30 ч.

Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Белица 2017“ гр. Килифарево и ФК „Долна Оряховица“ гр. Долна Оряховица – ОФК „Павликени” гр. Павликени – среща от първенството на футбол 7 и футбол 9
31 ОКТОМВРИ (сряда)
14.30 ч.

 

Стадион „Захарни заводи“ ОФК „Локомотив” – ФК „Етър –  Велико Търново“ гр. Велико Търново – среща от първенството на  юноши старша възраст – зона Велико Търново

ЗАБЕЛЕЖКА: ПРОГРАМАТА Е ПРЕДВАРИТЕЛНА. ОРГАНИЗАТОРИТЕ СИ ЗАПАЗВАТ ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *