6 четения

В Морава гостите бяха по-резултатни

ФК „Морава“ – ФК „Недан“ 1:4

С пълен успех стартира в новото първенство отборът на ФК „Недан“. Тимът пропусна първия кръг, а във втория надигра ФК „Морава“ като гост. Атанас Банев изведе неданци напред в 27-ата минута, но шест по-късно Теодосий Георгиев възстанови равенството. Гостите продължиха да играят атакуващо, домакините им отвръщаха и се получи хубав мач. В 39-ата минута Петко Петров отново наклони везните в полза на неданци, с попадение за 1:2. През второто полувреме и двата тима търсеха победата, но, увлечени напред, моравчани отвориха празнини в отбраната си, от които гостите се възползваха по най-добрия начин. Петко Петров бе точен за 1:3 в 79-ата минута, десет по-късно Цветомир Николов приключи окончателно спора.