10 четения

Мартин Палев и Енвер Силистралиев с по два гола в Ореш

ФК „Стрела“ – „Светкавица“ 1:5

С резултатна победа се поздравиха гостите от Михалци на терена в Ореш. Мартин Палев откри головата им сметка в 18-ата минута, в която остана сам срещу вратаря на „Стрела“ и би в горния му ъгъл за 0:1. Янислав Ячев върна надеждите на домакините в 34-ата минута от дузпа. Четири по-късно обаче Иван Недялков извърши грубо нарушение и получи червен картон, оставяйки орешчани в намален състав. Почивката обаче дойде при 1:2, като точен от легнало положение бе Енвер Силистралиев. Пак той се разписа за 1:3 в 54-тата минута, в която преди да вкара, навърза защитниците на „Стрела“. „Светкавица“ продължи да развива успеха си и в 72-рата минута Мартин Палев доведе разликата до 1:4 с изстрел в обратния ъгъл. Крайното 1:5 фиксира Пламен Недялков в разбъркване.