Първа победа на тръмбешчани като гости | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Първа победа на тръмбешчани като гости

Публикувана на: 09.10.2018г. 221 прегледа

„Локомотив“ (Др.) – „Янтра“ (П. Тр.) 0:1

С гол на Борислав Иванов отборът на „Янтра“ (П. Тръмбеш) спечели с 0:1 гостуването в Дряново. Единственото попадение в срещата падна в 59-ата минута. Тогава гостите контраатакуваха опасно и след пробив отдясно и остро подаване нападателят засечи топката с крак и я изпрати в мрежата на домакините. Двубоят на стадион „Локомотив“ закъсня с девет минути, заради липса на лекар. Подмладеният дряновски тим се стараеше да задържа повече топката и да атакува опасно, но отбраната на „Янтра“ се справяше на ниво. През първата част домакините създадоха две-три добри голови възможности, а гостите – едно, но не се стигна до попадения. През второто картината не се промени въпреки влизането в игра за „Локомотив“ на Станислав Генчев и Тодор Колев, които пътуваха за двубоя след победата на „Етър ВТ“ над „Витоша“ с 1:0. С успеха отборът на „Янтра“ събра седем точки, локомотивци, за които играят и юноши от виолетовата школа, са предпоследни с 3 точки.