Павликенчани не успяха да спрат лидера в класирането

ОФК „Павликени“ – „Бдин“ 0:2

Загуба с 0:2 претърпя отборът на ОФК „Павликени“ от лидера в класирането в среща от 9-ия кръг на Северозападна Трета лига. Мачът бе сравнително равностоен с малко голови възможности. Гостите от Видин държаха повече топката под свой контрол, но атаките им се разбиваха в отбраната на домакините. Възпитаниците на Димитър Тодоров допуснаха грешка в 11-ата минута, която бе наказана от Георгиев с гол за 0:1.

Последва период, в който никой от двата тима не успяваше да нанесе опасен удар. Десетина минути преди да изтече редовното време Боби Борисов завърши акция на гостите с попадение за 0:2. Тимът на Видин остава на върха в класирането с 22 точки, павликенчани са с 10 пункта на 11-ата позиция и мач по-малко.

„Продължаваме да изпитваме трудности с окомплектоването на състава. Не мисля, че бяхме надиграни, просто съперникът се възползва от наши грешки. За съжаление, в офанзивен план не създадохме нищо запомнящо се“, каза наставникът на павликенчани Димитър Тодоров.