Цветелин Кушев се вихри на терена в Първомайци | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Цветелин Кушев се вихри на терена в Първомайци

Публикувана на: 10.10.2018г. 770 прегледа

ФК „Първомайци“ – „Олимпиакос“ 9:0

При смазващо превъзходство на домакините премина срещата в Първомайци, където Цветелин Кушев отбеляза шест гола. Нападателят откри резултата още в първата минута с бомбен удар от 18 метра. Йордан Кабакчиев вдигна на 2:0 в 6-ата след пробив в наказателното поле и удар ниско вдясно на вратаря на гостите от Никюп. Кушев покачи на 3:0 в 17-ата минута, възползвайки се от пас от дълбочина. За 4:0 точен бе Георги Бижев, секунди по-късно, получавайки топката от Ангел Кабакчиев. За 5:0 точен бе отново Цветелин Кушев, който в 28-ата минута овладя силен пас от вратаря си и плъзна топката край този на съперника. След час игра разликата набъбна на 6:0, като този път се отчете Йордан Кабакчиев, стрелял силно от точката за изпълнение на наказателен удар. Кушев вдигна на 7:0 в 63-тата минута, след ъглов удар. Докато другите се чудеха кой да отиграе топката, той я бутна пред погледа на стража на „Олимпиакос“. Осмият гол бе дело на Иван Начев в 78-ата минута, четири по-късно Кушев бе изведен от дълбочина, пробяга 40 метра и отбеляза за 9:0.