Три от три за неданци

„Бенковски“ – ФК „Недан“ 0:3

Отборът от Недан продължи успешния си ход в първенството и при гостуването в Българско Сливово на местния „Бенковски“. Георги Георгиев получи пас отдясно в 7-ата минута и стреля ниско долу за 0:1. Филип Филипов бе изведен очи в очи с вратаря на домакините след двойно подаване в 10-ата минута и покачи на 0:2. До почивката гостите пропуснаха още няколко голови възможности, а домакините се задоволиха да отбиват атаките им и да пазят вратата си от нови попадения. Третият гол за неданци падна в 75-ата минута, в която Петко Петков изпрати топката в сглобката за 0:3. Така тимът записа трета поредна победа в трети мач и разделя върха в класирането със „Светкавица“ с по девет точки.