В Михалци домакините наложиха волята си след почивката | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

В Михалци домакините наложиха волята си след почивката

Публикувана на: 11.10.2018г. 388 прегледа

„Светкавица“ – „Спортист“ 2:0

Под диктовката на домакините от Михалци премина футболното дерби на Община Павликени. Първото полувреме протече при натиск на отбора на „Светкавица“, който обаче бе отбит успешно от гостите от Върбовка. На почивката в тима на домакините влезе в игра Владимир Анев, който има сериозен принос за крайния успех. След негов пробив и центриране в 67-ата минута Галин Кирчев опъна мрежата на „Спортист“ за 1:0.

След още шест минути Анев изведе много добре Мартин Палев, който напредна и с удар по диагонала покачи на 2:0. Много силно игра вратарят на гостите от Върбовка, който отрази опасни и силни изстрели.