Тръмбешчани пропуснаха дузпа и паднаха с късен гол | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Тръмбешчани пропуснаха дузпа и паднаха с късен гол

Публикувана на: 15.10.2018г. 344 прегледа

„Янтра“ (П. Тр.) – „Партизан“ 1:2

Пропуски в ключови моменти от мача лишиха тръмбешчани поне от точка срещу гостите от Червен бряг. Преди двубоя тимът на „Янтра“ имаше две точки аванс пред „партизаните“ и при успех щеше да се измъкне от дъното на таблицата. Домакините можеха да дръпнат в резултата още в началните минути, но техен нападател прати топката в гредата, останал сам срещу вратаря на гостите. В 27-ата минута Людмил Атанасов, който впоследствие се превърна в герой за „Партизан“ вкара за 0:1, давайки аванс на тима си. Преднината на съперника оцеля до 47-ата минута, в която Калоян Калчев с удар от въздуха изравни – 1:1. Домакините можеха да направят пълен обрат, но Емил Копаранов пропусна да реализира наказателен удар. За капак Людмил Атанасов завърши контра за 1:2 в 80-ата минута.