Домакините се развихриха в Бутово | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Домакините се развихриха в Бутово

Публикувана на: 15.10.2018г. 375 прегледа

„Бъдеще“ – „Бенковски“ 6:2

С гол на Асен Георгиев в 15-ата минута отборът на „Бъдеще“ поведе в резултата. Попадението падна след подаване на най-активния на терена – Северин Асенов. Отново той бе в основата и на втория гол за домакините от Бутово в средата на полувремето, като този път намери Калин Валериев.

Самостоятелен пробив на Северин Асенов приключи с негов гол за 3:0 в 50-ата минута, а малко по-късно Калин Киров вдигна на 4:0.

Гостите от Българско Сливово отвърнаха с две попадения на Пламен Илиев. Първото бе след солово изпълнение, а за второто му асистира вратарят на домакините, който изрита топката в него. Удар на Радослав Христов с глава след корнер донесе пети гол за „Бъдеще“, а шестия реализира Асен Георгиев в 82-рата минута.