Нова победа укрепи Константин на върха в класирането | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Нова победа укрепи Константин на върха в класирането

Публикувана на: 17.10.2018г. 703 прегледа

„Рудановски“ – ФК „Първомайци“ 2:0

С ранен гол на Ахмед Юсуфов отборът на „Рудановски“ дръпна в резултата на свой терен. След пробив отдясно последва центриране, което бе засечено от футболиста на домакините за 1:0. В края на полувремето на терена в Константин, правещият силна серия местен тим имаше възможност да си осигури по-комфортна преднина за втората част. Вратарят на гостите Стефан Монин обаче си бе на мястото и спаси дузпа, бита от Али Алиев. Шансът за първомайчани за изравнят се разкри пред Ангел Кабакчиев, който от непосредствена близост изненадващо за всички не порази целта. В 75-ата минута контра на „Рудановски“ изведе на чиста позиция Димитър Димитров и той не прояви пощада, бележейки за 2:0. Поредните три точки утвърдиха домакините начело в класирането.