Джулюнчани натрупаха сериозен аванс до почивката

„Владислав“ – „Росица“ 4:2

С точни удари футболистите от Джулюница наклониха рано везните на мача в своя полза. Гостите от Поликраище също атакуваха напористо, но пропуснаха възможностите си в началото на мача, а и защитата им се пропукваше твърде лесно. Иван Гинов откри резултата в 19-ата минута, в която получи пас около точката на дузпата, завъртя се и стреля точно за 1:0. Веднага след подновяването на играта отборът на „Владислав“ организира хубава акция, завършена от Стелиян Чолаков за 2:0. Никола Бонтев вдигна на 3:0 в 38-ата минута и на стадиона изглеждаше, че второто полувреме ще е безсмислено. Не беше обаче така, защото и двата тима играха хубав футбол. Георги Иванов направи разликата 4:0 в 77-ата минута, но в оставащото време гостите не се отказаха, а успяха да върнат две попадения. Борислав Петров влезе отдясно и стреля за 4:1 след 180 секунди. В последната 90-а минута Марин Богомилов направи загубата на „Росица“ по-почетна, вкарвайки за 4:2.