Долнооряховчани се отпушиха на терена в Ресен

„Олимпиакос“ – ФК „Долна Оряховица“ 1:6

С гол от съблекалните в полза на символичните домакини тръгна срещата на терена в Ресен. Отборът на „Олимпиакос“ домакинства там, заради наказание след срещата със „Спортист“ (Козаревец). Новото попълнение на тима от Никюп – Кристиан Атанасов, разпечата вратата на шампиона на групата в 4-тата минута. Отговорът на долнооряховчани обаче бе бърз. Георги Иванов изравни в 11-ата минута, а в 18-ата Иван Щараков направи пълен обрат, бележейки за 1:2. Почивката дойде при 1:3, след като Цветан Илиев реализира наказателен удар в полза на гостите. Пак той бе точен за 1:4 в 63-тата минута. До края на срещата долнооряховчани отбелязаха още два гола. Иван Колев и Тодор Господинов, в 72-рата и 88-ата минута се разписаха във вратата, пазена от Калоян Серафимов.