Виолетовите изпуснаха питомното през първото полувреме | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Виолетовите изпуснаха питомното през първото полувреме

Публикувана на: 18.10.2018г. 281 прегледа

„Етър ВТ“ – „Бдин“ 0:2

Загуба с 0:2 претърпяха юношите на „Етър ВТ“ във вторник на стадион „Ивайло“. „Виолетовите“ паднаха от „Бдин“ (Видин), като инкасираха двете попадения след почивката. През първата част домакините имаха няколко реални шанса да открият резултата, но като цяло бяха отпуснати на терена, очаквайки съперникът сам да се бие. Кольо Станев изработи две отлични възможности за съотборниците си, но те ги пропуснаха. От точката на дузпата абсолютно непокрит Филип Георгиев пък прати топката в аут. В последната минута на полувремето Станев си изработи дузпа, но стреля слабо и вратарят на гостите спаси. Още преди почивката се забелязаха пропуквания във великотърновската отбрана при контри на видинчани, но вратарят Милен Георгиев се справи, спасявайки удари на нападатели, останали очи в очи с него. В 78-ата минута обаче Цветослав Асенов и в 83-тата Петьо Кръстев се разписаха и донесоха крайния успех на „Бдин“.