Безпроблемно гостуване на лидера в Елена | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Безпроблемно гостуване на лидера в Елена

Публикувана на: 18.10.2018г. 500 прегледа

„Чумерна“ – „Земеделец-93“ 0:4

По два гола отбелязаха във всяко едно от полувремената футболистите ва „Земеделец- 93“ и си тръгнаха с трите точки от Елена. Двубоят се игра на хубав терен, бе коректен и зарадва публиката с качество. Кирил Фидин даде аванс на гостите от Козловец в 13-ата минута. Десет по- късно Милен Панчев удвои преднината на тима си. Втората част тръгна с нов гол на земеделците, който окончателно наклони везните в тяхна полза. Още повече че преди него домакините удариха греда, пропускайки да се върнат в мача. Точен за козловчани за 0:3 бе голмайсторът на групата – Иван Лесев. Крайното 0:4 фиксира Милен Панчев в 75-ата минута.