В Царевец стражичани измъкнаха успеха накрая | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

В Царевец стражичани измъкнаха успеха накрая

Публикувана на: 18.10.2018г. 318 прегледа

„Изгрев 93“ – „Левски 1986“ 1:2

При превес на домакините премина първата част на срещата в Царевец, но на практика те имаха само един наистина добър шанс да поведат в резултата. Ивелин Пройнов обаче се намеси на ниво и спаси удар на Момчил Тодоров. След почивката отборът на „Изгрев- 93“ отново тръгна масирано напред. Контра в 52-рата минута на гостите от Стражица позволи на Борислав Иванов да се откъсне и да вкара за 0:1. Шестнайсет минути по-късно защитник на „Левски 1986“ се размина с топката, тя стигна до Момчил Тодоров и той от въздуха изравни 1:1.

Домакините продължиха да натискат и стигнаха до няколко разбърквания пред Пройнов. Четири минути преди да изтече редовното време Александър Ангелов се пребори със защитник на „Изгрев 93“ и от малък ъгъл донесе трите точки на гостите с попадение за 1:2.