Здрава битка в Раданово, поделиха си точките | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Здрава битка в Раданово, поделиха си точките

Публикувана на: 18.10.2018г. 431 прегледа

„Вихър“ „Левски“ (Ляск.) 1:1

С поделено надмощие премина първата част на срещата в Раданово. Още в 7-ата минута Мартин Йорданов от състава на „Левски“ стреля опасно, а Васил Боев отби топката в напречната греда. В настъпило меле гредата за втори път бе съюзник на тима на „Вихър“. Домакините отговориха с пропуск в 24-тата минута, в която Найден Христов овладя лошо отбита топка, намери Денис Петров, който обаче би над вратата.

Второто полувреме тръгна с гол за „Вихър“. Кристиян Костадинов напредна срещу вратата на лясковчани в 47-ата минута и от движение стреля в долния ъгъл за 1:0. Гостите отговориха с натиск, при който бившият футболист на тима от Раданово – Шенол Краев, възстанови равенството, възползвайки се от неуспешен опит за изкуствена засада в 66-ата минута.

До края лясковчани имаха още една-две възможности, а за домакините Здравко Асенов не успя да преодолее Добрин Костов от дузпа пет минути пред края на редовното време.