В Сухиндол тимът от Алеково направи обрат

„Лозен 2006“ – „Лато“ 1:3

Удари на Даниел Димитров и Детелин Ченешков от състава на „Лато“ белязаха началото на мача в Сухиндол. Голът обаче падна в полза на домакините. В 42-рата минута закъсняло изтегляне за изкуствена засада позволи на Калоян Киров да се откъсне и да стреля за 1:0.

След почивката тима от Алеково овладя централната част на терена и потърси изравняване. Постигна го в 63-тата минута, когато Даниел Димитров засече топката с глава на скорост за 1:1. След още девет минути Детелин Ченешков отправи плътен удар от дистанция за 1:2. Малко по-късно Даниел Димитров отново нацели греда, а в 85-ата минута Пламен Петков се разписа за 1:3.