Без интрига на терена в Българско Сливово | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Без интрига на терена в Българско Сливово

Публикувана на: 23.10.2018г. 249 прегледа

ФК „Бенковски“ ФК „Морава“ 1:7

По-опитните гости реализираха възможностите си на стадиона в Българско Сливово и си тръгнаха с разгромен резултат в своя полза. Станислав Йончев откри резултата от дузпа в 30-ата минута, в 38-ата вдигна на 0:2 в разбъркване. В началото на второто полувреме Мариян Иванов намали на 1:2, но в 55-ата минута Росен Димитров проби самостоятелно през двама бранители и вкара за 1:3. Последва попадение на Светослав Атанасов за 1:4 в 65-ата минута. Десет по-късно Христо Христов направи разликата още по- внушителна – 1:5. Станислав Йончев стигна до хеттрик в 86-ата минута, в 90-ата Иван Киров оформи окончателното 1:7.