martineli

martineli

Четири бронзови медала за горнооряховската борба от турнира „Новозагорска слава”

С четири бронзови медала се завърнаха най-малките горнооряховски борци от турнира „Новозагорска слава”. „Локомотив” участва с 10 състезатели в трите групи – подготвителна, деца и момичета.

В подготвителната възраст – в категория до 28 килограма, Денис Ахмедов остана трети. Той загуби полуфинала от Берке Алкин от Елена, но после направи две победи с туш в репешажите, за да стигне до медала.

При 35-килограмовите двата бронзови медала бяха за борци на „Локомотив”. Един до друг на почетната стълбичка застанаха Мартин Милев и Никола Стоянов.

При момичетата до 46 кг трето място зае Цветелина Цонева.

В подножието на медалите с пети места останаха Кристиян Бараков (подготвителна група, 32 кг) и Дамян Радев (деца, 53 кг).

Групата на „Локомотив” беше водена от треньора Пламен Дончев, който сподели удовлетворението си от представянето на горнооряховските състезатели.