martineli

martineli

„Етър ВТ“ пусна евтини билети за мача с „Верея“

Пет лева е цената на билетите за мача на „Етър ВТ“ срещу “Верея” тази вечер от 18:00 часа. Двубоят е осминафинал от турнира за купата на България и в него трябва са бъде излъчен краен победител. Двубоят бе поверен на рефера Георги Иванов с асистенти Веселин Мишев и Теодор Петров, четвърти съдия е Димитър Желязков.

Цената на билетите важи за всички зрители, като няма да има отстъпки за ученици, студенти или пенсионери. Билетите ще бъдат пуснати в продажба днес от 9:00 ч. сутринта и ще се продават до началото на мача, като входовете на стадиона се отварят от 16:15 ч.

От “Етър” призоваха за пореден път привържениците да купуват билети за мачовете по-отрано, ако искат да избегнат опашките пред касите в минутите преди началото на мача. Декларацията за малолетни и непълнолетни деца също може да се разпечатва от сайта на клуба и попълва предварително, за да няма струпвания на касите. Паркингът пред стадиона днес ще бъде затворен за автомобили.

“Ще се опитаме да направим отново шоу на стадион “Ивайло”, за да зарадваме нашите фенове. Футболът е игра преди всичко за тях. Надявам се да сме щастливи след края на мача и да продължим на четвъртфинал”, коментира Красимир Балъков. Той не каза дали ще има промени в състава, каквато е практиката на повечето отбори в турнира за купата, но е напълно очаквано да даде шанс за изява и на играчи, които напоследък не са част от основния състав.